Акція закінчилась
01 ГРУДНЯ о 00:00.

Дякуємо всім, хто приймав участь та створював власний KOLEOSМІЧНИЙ ДИЗАЙН!

Імена переможців акції будуть оголошені 05 грудня на сайті проекту.

список переможців

koleosмічний дизайн

Пориньте у світ нового Renault KOLEOS

Зовнішній дизайн

Його вражаючий дизайн вас просто приголомшить

Динамічний вигляд, спортивний і солідний профіль, хромовані лінії та фірмовий «автограф» денних ходових LED вогнів С-Shape, створюють унікальний і проникливий «погляд» Renault Koleos та змусять всіх обертатись вслід. Сідай і керуй впевненно!

С-подібне переднє світлодіодне
фірмове освітлення

18-дюймові легкосплавні диски

Респектабельний вигляд

Дизайн інтер’єру

Отримайте задоволення від витонченого салону

Завдяки найкращим матеріалам та бездоганній обробці новий Renault KOLEOS перенесе вас у світ надзвичайного комфорту

Налаштовуване комфортне освітлення салону, панорамний дах, великий 8,7-дюймовий (22 см) сенсорний екран мультимедійної системи R-LINK2, 7-дюймовий (18 см) TFT екран бортового комп’ютера, преміум аудіосистема Bose Surround — все це спеціально розроблено для того, щоб ви отримали максимум задоволення від водіння

Комфорт

Оберіть надзвичайний комфорт

Просторий салон

Легкодоступний завдяки широкому дверному отвору, просторий салон нового Renault KOLEOS запрошує вас у світ надзвичайного комфорту. Насолоджуйтесь передніми вентильованими сидіннями з підігрівом та функцією масажу, а також надзвичайним простором. Завдяки численним відсікам для зберігання та рухомому підлокітнику кожен знайде місце для зберігання своїх речей.

Трансмісія ALL MODE 4x4-i

Вперед на бездоріжжя разом з новим Renault KOLEOS! Завдяки технології ALL MODE 4x4-i ви з легкістю зможете перемикати режими 2WD, Auto та Lock. Чудовий баланс крутного моменту між передніми і задніми колесами для ідеального зчеплення за будь-яких обставин.

Система EASY BREAK

Завдяки цьому оснащенню багажник нового Renault KOLEOS пропонує декілька конфігурацій. Сидіння складаються, а плоска підлога адаптується до ваших потреб лише одним простим рухом.

Температурний комфорт

Двозонний клімат-контроль забезпечить комфортну атмосферу в салоні, незалежно від погодних умов. Ви можете запрограмувати різну температуру для водія та пасажира. За холодних погодних умов ви можете активувати підігрів керма, передніх та задніх сидінь. Передні підстаканники оснащені функціями обігріву та охолодження.

Технології

Зробіть своє водіння технологічним

Безконтактне відчинення багажника

З легкістю відчиняйте багажник – потрібно лише провести ногою під бампером в зоні розміщення датчиків. Дуже практично, коли у вас зайняті руки!

Технології допомоги водієві

З новим Renault KOLEOS ви переосмислите все, навіть стиль водіння. Зручно інтегровані технології допомоги водієві зроблять водіння простішим. Контроль рядності руху, адаптування освітлення, навіть паркування — все це ще ніколи не було простішим.

R-LINK 2: планшет із сенсорним екраном, який керує всім.

Завдяки одному простому інтерфейсу ви можете з легкістю керувати всіма функціями нового Renault KOLEOS. Завдяки великому вертикальному 8,7-дюймовому (22 см) екрану, підключений планшет R-LINK 2 із сенсорним екраном дозволяє керувати функціями автомобіля, мультимедіа, навігацією, телефоном та системами допомоги водієві.

Безпека

Цілковита впевненість за кермом

Система Visio: ваш штурман нового покоління

Завдяки камері, розташованій у верхній частині вітрового скла, система Visio інформує вас трьома способами:
- Система розпізнавання дорожніх знаків з попередженнями про перевищення швидкості
- Система попередження про зміну смуги руху
- Автоматичне перемикання з дальнього на ближнє світло та навпаки

Система автоматичної допомоги паркування

Паралельне паркування? Довірте кермо системі Easy Park Assist. Вона оцінює доступний простір та формулює послідовність дій. Все, що вам потрібно робити, — це керувати акселератором, гальмами та передачами. Датчики спереду, ззаду та з боків автомобіля, а також камера заднього виду: скористайтеся перевагами кругового захисту.

П'ять зірок відповідно до тестів EURONCAP

Новий Renault KOLEOS отримав п’ять зірок у тестах EURONCAP (максимально можливу кількість). Наші інженери оснастили автомобіль найкращими технологіями безпеки, які існують у світі: подушками безпеки, високорозвиненими системами допомоги водієві, бамперами та капотом, пристосованими для пом'якшення зіткнень з пішоходами. Керуйте автомобілем у цілковитому спокої!

Система моніторингу "сліпих" зон

Завдяки датчику в дзеркалі заднього виду новий Renault KOLEOS виявляє присутність автомобіля в "сліпій" зоні та попереджає вас світловим сигналом на дзеркалі заднього виду.

Система допомоги при старті на підйомі

Потрібно рушити на крутому пагорбі? Не турбуйтесь! Ми оснастили новий Renault KOLEOS технологією, що може розрахувати нахил дороги та застосувати гальма, щоб дати вам можливість спокійно рушити з місця.